Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..


Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..
Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Край езерото

+3
greathan
Катрина Алейн
bobi_tyyy
7 posters

Go down

Край езерото Empty Край езерото

Писане by bobi_tyyy Вто Юли 21, 2009 2:02 am

Елате в горещите дни край езерото.Погалете пипалата на Гигантската Сепия.Пръскайте се на воля, но внимавайте, когато плувате, защото езерото освен прекрасно е и опасно...
bobi_tyyy
bobi_tyyy
Директор, Ръководител на Слидерин и преподавател по ЗСЧИ

Брой мнения : 134
Години : 28
Местожителство : При хората, които обичам ~ваРна~
Име на героя : Габриел Уейн

http://www.impulse.bg/user/bobi_tyyy

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Катрина Алейн Пон Авг 03, 2009 1:48 am

Катрина се чувстваше много неполезна и не амираше цел към, която да се стреми. Тя искаше да избяга от целия свят или по скоро искаше да намери човек, с когото да поговори, но в този момент замъкът беше пуст. Момичето реши просот да се поразходи навън, край езерото с надеждата, че настроението й ще се оправи. Водата поне някак я зареждаше с енергия.... Рина седна на брега и просто е загледа в невероятно гладката вода. Всичко беше застинало. Свечеряваше се. Пустота. Тишина. Водата не помръдваше. Катрина стоеше и я гледаше сякаш бе хипнотизирана..... Мина доста време, но на професорката не й се тръгваше. тя нямаше къде да отиде.... и тя остана така гледайки водата и бройки звездите....
Катрина Алейн
Катрина Алейн
Директор, Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по ГЗМС

Брой мнения : 127
Години : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Име на героя : Катрина Алейн

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by greathan Пет Авг 07, 2009 2:35 am

Общо са към 4 567 493 231- предполагам- каза Прес на Професорката. Приятно ми е да се запознаем. Аз съм Прес- каза той весело, защото явно беше в такова!
greathan
greathan
Преподавател по История на магията и Астрономия

Брой мнения : 135
Години : 26
Местожителство : Домът на Професор Лимеринео

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Катрина Алейн Съб Авг 08, 2009 1:29 am

Здравей Прес, впечатли ме със знанията си за звездите. Аз съм Катрина и ми е много приятно да се започнаем. Виждам, че ще работим заедно през годината. Дано да се сприятелим. Та как мина днескашният ти ден? Разкажи ми малко повече за себе си (: - каза Катрина и се се усмихна на просефора.
Катрина Алейн
Катрина Алейн
Директор, Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по ГЗМС

Брой мнения : 127
Години : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Име на героя : Катрина Алейн

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by greathan Съб Авг 08, 2009 2:03 am

Здрасти Катрина ще се сприятелим разбира се! Аз съм на 11 години и истинското ми име е Преслав. Ще работим заедно през годината която нямам търпение да започне!!!
greathan
greathan
Преподавател по История на магията и Астрономия

Брой мнения : 135
Години : 26
Местожителство : Домът на Професор Лимеринео

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by The Half-Blood Princess Съб Авг 08, 2009 2:11 am

Професор Уийлстърн вървеше към езерото,знаеше,че там ще срещне някой..Винаги имаше някой,днес определено и трябваше компания.Беше и прекалено скучно да прекарва дните си напълно сама.За това трябваше да се поразходи..да излезне на въздух,да се отдалечи от празния замък..
The Half-Blood Princess
The Half-Blood Princess
SKINS. fuck it for Chris.

Брой мнения : 179
Години : 30
Местожителство : Youtubeland
Име на героя : Джейн Уийлстърн

https://harrypotterworld.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Катрина Алейн Съб Авг 08, 2009 2:24 am

О, здравей Джейн! - каза Картина най - сетне развълнувана, че дойде някой. Професорките се гледаха и сякаш не можеха да опишат радостта си, че се видяха. И на всете има беше дотегнал празния пуст, каменен замък. Обстановката там беше твърде подтискаща. Точно заради това Професор Алейн беше излязла по - рано и бе седнала на брега на езерото и бе гледала водата толкова дълго. А сега когато и другата професорка бе тук... вече имаше радост по лицата. Катрина попита редовния въпрос - а именно как е минал деня на Джейн? и се усмихна.
Катрина Алейн
Катрина Алейн
Директор, Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по ГЗМС

Брой мнения : 127
Години : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Име на героя : Катрина Алейн

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Амос Дарагон Пон Авг 10, 2009 6:52 pm

Амос се появи на Езерото. Момчето реши за по сигурно да приеме вълчата си форма, така и направи. Младият вълк пристъпваше тихо и безшумно по тревата покрей езерото като ноктите му леко се заравяха в пръстта. Амос се движеше плавно, бързо и безшумно по брега на езерото и се беше замислил за нещо, като изведнъж дочу шум и наостри уши, младият вълк чуваше разговор между две момичета. Амос продължи да върви предпазливо напред като изведнъж пред него се изпречиха две красиви девойки. xD
Амос Дарагон
Амос Дарагон
Грифиндор
Грифиндор

Брой мнения : 11
Години : 29
Местожителство : My h0uSe ;]
Име на героя : Амос Дарагон

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Катрина Алейн Вто Авг 11, 2009 2:08 am

Катрина разпозна вълка и знаеше, че това е Амос. Усмихна му се и го поздрави. Помоли го да приеме човешката си форма и го попита за живота му, за това къде е отраснал, за това как е живял и изобщо за самия него. Катрина погледна с красивите си очи изяящния вълк. Всяко косъмче по него бе красиво. Професорката зачака преобразяването и отговорът!
Катрина Алейн
Катрина Алейн
Директор, Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по ГЗМС

Брой мнения : 127
Години : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Име на героя : Катрина Алейн

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Амос Дарагон Вто Авг 11, 2009 7:24 pm

Амос кимна и се преобрази в човек. Момчето седна до Катрина и каза:
-Отраснах в гора и бях отгледан от вълци. Не познавам майка си и баща си,но знам, че са били зоомагове и съм наследил преобразяването си във вълк от тях. Един ден някой подпали гората и вълчето ми семейство умря. Това е всичко. След което момчето наведе глава и русата му коса се разпиля над очите..
Амос Дарагон
Амос Дарагон
Грифиндор
Грифиндор

Брой мнения : 11
Години : 29
Местожителство : My h0uSe ;]
Име на героя : Амос Дарагон

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Емили Бартънс Вто Сеп 15, 2009 12:10 am

Чуваше се шумолене по изсъхналите листа.Сякаш някой ходеше из шубрака до езерото.Емили се разхождаше.Искаше да огледа и да опознае училището.Досега беше видяла малко,но много й хареса и й се прииска годината да започне.Момичето отиде до езерото и докосна водата с длан.Беше студена.Ем седна на тревата,с гръб към езерото,и загледа красивия замък,който беше пред нея.Да,Хогуортс наистина е едно зашеметяващо място.
Емс имаше среща с най-добрата си приятелка - Дженис, да се видят тук.Много искаше да я види и да си поприказват.Имаше нужда да си поговори с някого.Скоро чу стъпки зад гърба си.Обърна се.Сапфирените й очи засияха.Там стоеше Джен.Грифиндорката стана със скоростта на светлината и се втурна да я прегръща.
-Дженис!-зарадва се момичето и я прегърна.
Емили Бартънс
Емили Бартънс
Ръководител на СМРАД
Ръководител на СМРАД

Брой мнения : 90

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by The Little Girl Вто Сеп 15, 2009 12:21 am

Дженис засия. Толкова се много се зарадва, че устните и се разтегнаха от усмивката й. Джен отвърна на прегръдката и след това с приятелката си седнаха на облия камък и заприказваха.
- Много се радвам,че те виждам Ем! - разправяше рейвънклоуката. - Как върви при теб? Огледа ли вече училището? - след въпросите момичето поогледа наоколо, а после зачака да й отговорят.
The Little Girl
The Little Girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 524
Местожителство : :) Варна (:
Име на героя : Дженис Каулитц

http://www.for-friends.0forum.biz

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Емили Бартънс Вто Сеп 15, 2009 12:29 am

-Всъщност,не съм разгледала всичко.Все още не съм посетила общата си стая,но и това ще стане.Тук е страхотно!Просто нямам търпение учебната година да започне.Толкова се вълнувам!-възкликна Емили.
Беше казала всичко това на един дъх,затова след като се изказа си пое дълбоко въздух.После двете с Дженис се засмяха.
-Иначе аз съм много добре.Ти как си?Как е Джесика?-попита грифиндорката и се усмихна.
Емили Бартънс
Емили Бартънс
Ръководител на СМРАД
Ръководител на СМРАД

Брой мнения : 90

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by The Little Girl Вто Сеп 15, 2009 12:42 am

Момичето се усмихна и започна с отговорите:
- Аз също съм много добре! Е огледала съм малко повече от теб,но това няма значение,скоро всичко ще ни е наясно - намигна рейвънклоуката и продължи. - Джесика също е добре... заедно много се забавлявахме онзи ден,когато получихме писмата от Том и Бил! - Джен се засмя като си спомни историята с лудата фенка.
След като разказа това,Джен продължи с въпросите:
- Според теб ще има ли много трудни домашни като почнем учебната година? - момичето прехапа устни. - Имаш ли любим предмет?
The Little Girl
The Little Girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 524
Местожителство : :) Варна (:
Име на героя : Дженис Каулитц

http://www.for-friends.0forum.biz

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Емили Бартънс Вто Сеп 15, 2009 12:49 am

-Ами,предполагам,че ще ни затрупват с уроци и домашни,защото не е особено лесно за една година да се научим на основните неща.Иначе,да,имам любим предмет.Билкология и Защита срещу Черните изкуства.Иначе харесвам и Древни руни,Грижа за магическите създания и История на магията.-обясни Емили и завъртя кичур коса.
Загледа се в красивия замък,където вече прозорците светеха,защото се свечеряваше.
-Нямам търпение да започнем годината.Теб кои предмети те влекат?-попита русокоската и загледа Дженис любопитно изражение.
Емили Бартънс
Емили Бартънс
Ръководител на СМРАД
Ръководител на СМРАД

Брой мнения : 90

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by The Little Girl Вто Сеп 15, 2009 1:56 am

- Мен най-много ме влекат Отварите и Грижа за магическите създания. Обожавам тези предмети! Отварите,защото все правим нещо интересно и забърква ме различни елексири, а ГЗМС,заради чудотворните животни,които много искам да опозная.
Дженис се огледа. Вече се беше смръчило. Започна да духа лек северен ветрец и момичето потрепна.
- Семейството ти е много мило и сплотено. А къщата ви е божествена! - момичето беше забравило да каже тези думи на Ем,още щом зърна имението им. - Какви книги предпочиташ,ако въобще обичаш да четеп де?
The Little Girl
The Little Girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 524
Местожителство : :) Варна (:
Име на героя : Дженис Каулитц

http://www.for-friends.0forum.biz

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Емили Бартънс Вто Сеп 15, 2009 3:41 pm

-Благодаря ти.Наистина се стараем да поддържаме дома ни.Естествено,има стаи за които въобще не знам,че съществуват - ухили се момичето.
Емили видя,че Дженис потрепери.Свали бялото си ефирно яке и заметна приятелката си с него.
-Всъщност,много обичам да чета фентъзи книги,енциклопедии,романи.Всякакви такива-усмихна се синеочката.
Емили Бартънс
Емили Бартънс
Ръководител на СМРАД
Ръководител на СМРАД

Брой мнения : 90

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by The Little Girl Вто Сеп 15, 2009 7:54 pm

- Е да то в тази къща не може всичко да знаеш - засмя се Джен. След като Ем и даде свояте ефирно яке, момичето много благодари и попита:
- Какво стана с Робърт? Видя ли го за трети път? - ухили се рейвънклоуката и се загърна с мекото яке.
The Little Girl
The Little Girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 524
Местожителство : :) Варна (:
Име на героя : Дженис Каулитц

http://www.for-friends.0forum.biz

Върнете се в началото Go down

Край езерото Empty Re: Край езерото

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите