Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..

~Paramore~

Go down

~Paramore~

Писане by Емили Бартънс on Съб Авг 15, 2009 3:13 am

Парамор е американскарок-група,която поставя началото си в щата Тенеси през 2003г. Бандата се състои от петима души: Хейли Уилямс - вокалистка, Джош Фаро - соло китара, Джеръми Дейвис - бас китара, Тейлър Йорк -ритъм китара, Зак Фаро - барабани.

През 2002 година, когато вокалистката - Хейли Уилямс се мести в Мисисипи от родния си град Франклин в Тенеси, се запознава с двамата братя Джош и Зак Фаро, които по-късно също участват в групата. След уроците по пеене и другите тренировки на Джош, Зак и Хейли, те вече са готови да основат собствена група заедно с още двама новодошли: Тейлър и Джеръми. Групата била офицално сформирана от четиримата представители: Джош, Зак, Хейли и Джеръми през 2003г., като новото попълнение в групата дошъл след това и Тейлър. Групата е наречена "Парамор" (Paramore), защото фамилията на един от басистите била такава, а и поради причината, че близката дума по значение на тази - paramour означава "таен любовник".

Първият албум на групата е издаден през 2005 и се казва „All We Know Is Falling“. От него най-известни са песните „Pressure“ и „Emergency“. Вторият им албум, „RIOT“, издаден през 2007 година, става абсолютен хит. Най-известните парчета от него са „Misery Business“ и „CrushCrushCrush“.
Paramore също така записват и две от песните за филма „Здрач“ (2008) - „Decode“ и „I Caught Myself“.
На 29 Септември 2009 излиза третият им студиен албум,който се казва „Brand New Eyes“.

Е,какво мислите за Парамор?Според мен това е една от най-невероятните групи.Просто ги обожавам Wub

All you have to do is run
You'll be the prince and
I'll be the princess
Its a love story
Baby just say
Yes
Емили Бартънс
Ръководител на СМРАД
Ръководител на СМРАД

Брой мнения : 90

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: ~Paramore~

Писане by Алис Ууп on Пон Авг 17, 2009 4:51 pm

Paramore са велики.Песните им са супер cheers и мисля,че тя е най-яката група на всички времена(поне според мен и без лоши чувства)Обичам ги Wub
Алис Ууп
Грифиндор
Грифиндор

Брой мнения : 85
Години : 22
Местожителство : Някъде в България
Име на героя : Алис Ууп

Писане by Джесика Адамс on Нед Авг 30, 2009 6:29 pm

Започнах да харесвам Парамор покрай Здрач. След като чух Decode, започнах да търся други техни песни, в момента няма ден, в който не съм слушала поне една тяхна песен. Страхотни са след любимите ми песни са Oh Star, Misery Bisiness, Emergency и много други
Джесика Адамс
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 36
Години : 23
Местожителство : Там където е сърцето ми
Име на героя : Джесика Адамс

Вижте профила на потребителя http://forever-emily.dir.bg

Писане by Джеси on Нед Авг 30, 2009 11:35 pm

Не са лоши имат хубави песни, но мен ако питате с си постигна ли успеха само заради Здрач и нищо друго...

Джеси
Ръководител на ВОДА
Ръководител на ВОДА

Брой мнения : 301
Години : 21
Местожителство : Варна...^^
Име на героя : Джесика Каулитц

Писане by Sponsored content

Sponsored content