Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..

Tokio Hotel

Go down

Tokio Hotel

Писане by Джеси on Сря Юли 22, 2009 7:47 pm

Tokio Hotel

Еднояйчните близнаци Бил Каулитц и Том Каулитц (родени на 1 септември 1989 г., Том е с 10 минути по-голям) се занимават с музика от деца. Том започва да свири на китара когато е на 6 години, а Бил пише първите си текстове на 7 години. След като започват шоу в техния роден град Лайпциг през 2001 г., Бил и Том се запознават с Густав Шафер (роден 8 септември 1988 г. в Магдебург) и Георг Листинг (роден на 31 март 1987 г. в Лайпциг). Техният подобен вкус за музика довежда до създаването на групата „Devilisch“ („Дяволски“). През 2003 г. групата е намерена от музикалния продуцент Петер Хофман и скоро след това подписват договор със Sony BMG в Хамбург. Тогава се преименуват на „Tokio Hotel“ („Tokio“, защото обичат големи и енергични градове и харесват Токио и „Hotel“, защото групата постоянно обикаля по света, и се налага да пренощуват в хотели). Първият им сингъл e Durch den Monsun („През мусона") излиза на 15 август 2005 г. Той става хит след 6 дни прекарани в немския топ 100. Токио Хотел записват първия си албум „Schrei“ („Крещи“) и през септември 2005 г. той вече е на пазара.След масовата истерия около „Schrei“, на пазара излиза и втората тава — „Zimmer 483“ („Стая 483“).Албумът е с по-силно звучене, но все пак с типичния „Токио Хотел“ ритъм.В момента кипи усилена работа над преработването на парчетата на английски език, като вече има 2 заснети римейка на „Monsun“ („През мусона") и "Schrei" („Крещи“). Заснети са и клипове на английската версия на "Übers Ende der Welt"("През края на света") и на песента "An deiner Seite",а също излезе и албума им "live in europe". Много често бандата е считана за част от емо културата, но самият вокалист в интервю дадено за списание Браво отрича слуховете че са emocore band.

Сингли:

* 2005: Durch den Monsun (През Мусона)
* 2005: Schrei (Scream) (Крещи)
* 2006: Rette Mich (Rescue) (Спаси ме)
* 2006: Der Letzte Tag (Final day) (Последният ден)
* 2007: Übers Ende der Welt (Края на света)
* 2007: Spring Nicht (Don't jump) (Не скачай)
* 2007: Monsoon (Английската версия на Durch den Monsun)
* 2007: Ready,set,go (Английската версия на Übers Ende der Welt )
* 2007: An deiner Seite (Ich bin da) (By your side) (Аз съм тук)
* 2007: 1000 Meere (1000 oceans) (1000 морета)

Албуми:
2003 - Screi so laut du kannst (Не можеш да викаш толкова силно, този албум е още на Devilsch.)
2005: Schrei (Крещи)
2006: Scream - английската версия на "Schrei"
2007: Zimmer 483 (Стая 483)

Е какво мислите за тях?Кой ви е фаворита (ако имате такъв)?

Аз лично моого ги харесвам..Най - много ми харесва Бил. lol!

*редактирано от: The Half-Blood Princess*
* редактирано от: The Little Girl ... - имаше малки грешки и затова взех да ги поправя Razz

Последната промяна е направена от Джеси на Чет Сеп 03, 2009 8:23 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Джеси
Ръководител на ВОДА
Ръководител на ВОДА

Брой мнения : 301
Години : 21
Местожителство : Варна...^^
Име на героя : Джесика Каулитц

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Tokio Hotel

Писане by The Little Girl on Сря Юли 22, 2009 10:02 pm

Me too!
Аз също съм им голям фен! ( е етествено след като ти ме запали по тях) Very Happy
Ами..фаворита ми е Том,но нямам нищо против другите! Всички си ги харесвам! Love
The Little Girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 524
Местожителство : :) Варна (:
Име на героя : Дженис Каулитц

Вижте профила на потребителя http://www.for-friends.0forum.biz

Писане by Джесика Адамс on Нед Авг 30, 2009 6:28 pm

Само някой да не се обиди
Изобщо ама изобщо не ги харесвам, имат една или две хубави песни, на които дори имената им не помня.
Най красив е Том, Бил прилича и аз не знам, но ми е някак смешен с тез расти които си е направил

Пак моля да няма обидени
Джесика Адамс
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 36
Години : 23
Местожителство : Там където е сърцето ми
Име на героя : Джесика Адамс

Вижте профила на потребителя http://forever-emily.dir.bg

Писане by The Little Girl on Пон Авг 31, 2009 7:44 pm

Едва ли някой ще се обиди Wink
Все пак,всеки си има мнение ^^
А и има някой анти фенове,които правят доста неприлични неща за ТХ или някой други групи/певци/певици, които не харесват.
Добре,че има умни хора на тоя свят и дори да не ги харесват не правят нищо по въпроса Wink
The Little Girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 524
Местожителство : :) Варна (:
Име на героя : Дженис Каулитц

Вижте профила на потребителя http://www.for-friends.0forum.biz

Писане by Sponsored content

Sponsored content