Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..


Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..
Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Из улиците на Диагон-Али

4 posters

Go down

Из улиците на Диагон-Али Empty Из улиците на Диагон-Али

Писане by Джини Потър Вто Юли 28, 2009 4:38 pm

Тук може да пишете РП-та за случките ви из улиците на Диагон-Али.
Джини Потър
Джини Потър
Ръководител на Хафълпаф и преподавател по Вълшебство

Брой мнения : 58
Години : 30
Местожителство : Годрикс Холоу
Име на героя : Джини Потър

http://potterworld.forumsmotions.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Из улиците на Диагон-Али Empty Re: Из улиците на Диагон-Али

Писане by The Little Girl Вто Авг 04, 2009 4:12 am

Дженис се разхождаше със всичко, което й трябваше.Остави нещата при колата, която се намираше на няколко крачки от магазина за магически пръчки.Момичето провери списъка, беше взела всичко,което й трябваше.Сега реши малко да се поразходи и Диагин - али и да види,колко е красиво това място.С толкова много магазини и отъпкано навсякъде с хора или по-точно магьосници.
Дженис намери една пейка на едно тесно местенце, по което не минаваха много хора.По едно време видя сестра си да обикаля наоколо.Тя й помаха и Джен отвърна с усмивка.След нея Дженис забеляза едно много сладко момче.Приблизително на нейната възраст.Беше с дълга руса коса,която е наплетена на раста и сложена козерка.Носеше широки дрехи и Джен си помисли,че е хип-хопър.С него вървяха още трима.Когато минаха покрай момичето на пейката,момчето с растата каза,че иска да си купи нещо за пиене и видя Дженис.Тя се изчерви и леко се усмихна.Момчето отвърна и отиде до продънения котел за да си купи нещо.Явно се бяха разделили с банадата после,защото момчето дойде само отзаде ми и се метна на пейката.Дженис се стесна,но после се успокои и искаше да го попита толкова много неща,но той я прекъсна с думите:
-Купих ти коктейл "червено".Надявам се нямаш нищо против!? - той подаде чашата на момичето до него и се усмихна,като пийна от своя коктейл.
Дженис го пое и попита:
-Ама ... ти ... как? - момичето се изчерви и не знаеше какво да каже повече.
Момчето сложи ръце на пейаката,свити така , че да може да пие и каза:
- Нека да кажем,че просто си ми симпатична - той кимна и после добави - Забравих да се представя.Казвам се Том,а онзи с черната коса,които вървеше с мен беше брат ми -Бил.А другите...нека да кажем,че за сега не са важни. - Том намигна.
Дженис се усмихна и не можа да свали очи от него.Беше толкова красив,като за нея и дори не мигна.Том забеляза нещо и попита:
-Не ти ли харесва коктейла? - попита с учудване.
-Не .. просто ... харесва ми.. - Дженис се осъзна и започна да пие.След една глътка попита:
–И ти ли учиш в Хогуортс?
-В какво?
-В Хогуортс.Училището за магии и вълшебстава?
-Оо! Това училище ли? Ами,на 11 получих писмото,но просто беше трърде бебешко за мен.Не ми се стува никак интересно и затова го оставих.Иначе идвам на Диагон-али често.Тук винаги намирам забава - с усмивка каза той. - А ти?
-Аз..ами ... нека да кажем,че за първи път ще ходя там.
-А значи си на 11?
-Да ... - отговори Джен с наведена глава.
Том и докосна братичката и я обърна към себе си с думите:
-Харесвам всякакви момичета.Само да са красиви! - намигна той.
Дженис се изчерви и когато отпи още една глътка попита:
-А ти? На колко си години?
-Не обичам да ме разпитват,но съм свикнал ... на 13!
-Оп! Съжелявам! - попърза да се извини Дженис,но Том я прекъсна:
-А от кой дом си? Там бяха домове нали?
-Да домове са.От Рейвънклоу съм.
-Аха..от зуб.. - Том се спря,защото не искаше да обиди,новото си .... дружче и продължи:
-Значи си доста умна?
-Не чак доста ... просто..не знам..Също съм и смела,но явно шапката не го е признала и затова съм от Рейвънклоу.Но и в този дом няма нищо лошо!
-Разбира се! - добави Том,като си хвърли чашата в коша до него.Дженис не знаеше какво друго да коже или попита.Само го гледаше в широко отворенио очи.За нея беше толкова красив,че щеше да избере него пред котия шоколадови бонбони.
По едно време Бил и другите двама дойдоха и извикаха Том:
-Хайде, Том трябва да репетираме!
Момчето стана и подаде една бележка на Дженис.Тя я пое и после гледаше как групата си заминава.Точно преди да се скрият зад ъгъла, Том се подаде и намигна с око.Дженис се усмихна и после се отпусна на пейката.Отвори белешката и там пишеше мястото където живее и телефонният му номер.Момичето чу един звук "Дженис,тръгваме!" и сгъна бележката,пъхна я в джоба си и после тръгна за там,откъдето чу гласа.

Ето как изглеждаше момчето:
Из улиците на Диагон-Али Cooltomi

The Little Girl
The Little Girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Брой мнения : 524
Местожителство : :) Варна (:
Име на героя : Дженис Каулитц

http://www.for-friends.0forum.biz

Върнете се в началото Go down

Из улиците на Диагон-Али Empty Re: Из улиците на Диагон-Али

Писане by Миднайт Бенет Пон Авг 17, 2009 6:11 pm

След гадното повдигащо чувство в стомаха ми се озовахме на Диагон-Али, тясната уличка, по която вечено се блъскаха магьсници забързани в различни посоки.
Изтръгнах ръката си рязко от тази на Виктория и преметнах плетената си чантичка през рамо.
- Върви си Виктория, ела да ни вземеш след три часа, нито минута по-рано или по-късно. Посмей само да сгафиш. - казах й аз.
Тя кимна и измърмори "довиждане г-ци" и след тихо пук изчазна от погледа ни.
Усмихнах се на Сънсет и я хванах за ръката.
- Къде е първата ни спирка? - попитах я аз сияеща от щастие.
Пригладх си роклята и вдигнах задната каишка на обувките. Преметнах чантата си на другото рамо, защото ми беше по-удобно и се обърнах към Съни чакайки отговора й...
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Из улиците на Диагон-Али Empty Re: Из улиците на Диагон-Али

Писане by Сънсет Бенет Пон Авг 17, 2009 6:24 pm

-Добре -казах аз след като гаденето ми примина
-Така нека идем първо за пръчка -казах и аз
-А след това за мантии и за другите неща-усмихнах и се аз и я хванах за ръка и
се запърихме към магазина за пръчки...
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Из улиците на Диагон-Али Empty Re: Из улиците на Диагон-Али

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите