Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..


Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..
Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sandra's boutique

4 posters

Go down

Sandra's boutique Empty Sandra's boutique

Писане by Миднайт Бенет Съб Юли 25, 2009 4:52 pm

Бутикът се намираше на главната улица в мъгълския център на Лондон. Тук майката на Миднайт и Сънсет Сандра бе отвориа своя първи магазин за бутикови дрехи, които тя сама правеше. Благодарение на това магазинче, Миднайт и Съни се бяха научили, че всички са хора, независимо дали са мъгъли или магьосници и с радост помагаха на майка си в работата.

Самият бутик беше огромен и разположен на централно място. Над двойната плъзгаща се врата имаше табела с наклонени букви, която гласеше "Sandra's boutique", а малко под нея, също с наклонени букви, но по-малки пишеше "You're Welcome".
В предната част на магазина се намираха обувките, елеганти и шикозни, спортни и семпли, също по модели на Сандра, имаше удобно канапе и всичко беше силно осветено и винаги там щъкаха момичета от персонала. Точно срещу жълтото канапе, беше щанда с новите стоки, който винаги беше подреден и подбран с вкус и финес.
В останалата част бяха дрехите, най-различни модели и стилове, всички цветове варираха от светли към тъмни, от невзрачни към ярки. В ляво се простираше дълга закачалка, на която прецизно бяха наредени балните и булченски рокли, ведна след тя идваше ред на по-спортно елегантните и в същото време уникални рокли.
Малко по в дясно бяха и рафтовете с летни рокли, по последен писък на модата. След тях се нареждаха полите с всякаква дължина и стил. На ред са дънките и панталоните, с изкусна кройка, уникален външен вид, с различна дължина, цвят и плат. Най-много бройни бяха блузките, ризите и потниците. Най-различни модели, вариращи от къс топ, до дълга туника, през шик елегантно, до семпло и спортно, но както винаги различно и уникално.

Най-хубавото на магазина беше, че обслужаването е на изключително високо ниво, а цените са ниски и приемливи.


Цена на бални и булченски рокли - 100 лири всяка
Цена на спортно-елегантните рокли - 90 лири всяка
Цена на лятните рокли - 80 лири всяка
Поли - 70 лири всяка
Дънки и панталони - 60 лири за чифт
Блузи, ризи, потници и др. - 50 лири всяка
Обувки - 40 лири за чифт


Слагайте снимка на избраната стока, дори да не присъства в горе показаните, цените са еднакви за различните видове дрехи и обувки.


Последната промяна е направена от Миднайт Бенет на Нед Авг 02, 2009 5:34 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Миднайт Бенет Вто Юли 28, 2009 2:30 am

Когато чувството, че преминаваш през маркуч премина и успях да си поема въздух се огледах, Съни също го направи. Намирахме се в задната част на магазина, където беше ателието на мама, както и офиса й.
- Вървете да разгледате и проверите дали всичко е готово за откриването, аз ще извадя новата стока и идвам. - каза ни мама и ни целуна по челата.
Излязохме на вън в основната част и персонала мигом се заковаха на място, те също бяха магьосници, но разбира се инструктирани да не правят магий в магазина, защото може да стане опасно за някой мъгъл.
Момичетата веднага се подредиха в редица, сплетоха пръстите на ръцете си пред скута и сведоха глави. Минахме покрай тях с горда крачка и огледахме всички. Личеше си, че надмените ни погледи ги дразнят, дразни ги факта, че две единадесет годишни момичета трябваше да ги преценяват и спокойно можеха да уволнят някоя от тях. Но на мен ми харесваше и честно казано не се интересувах от това какво мислят или искат те.
- Добре! - пляснах с ръце и те вдигнаха поглед към мен. - Искам всичко да се провери отново, изместете масата с шампанско, не трябва да е плътно до стената, за да се минава и от двете и страни. Ти, ти и ти... - посоочих три от момичетата, които ми се сториха по-сръчни. - Ще носите таблите с десертите и студените блюда и ще ги следите да са винаги пълни. Ти и ти... - посочих още две момичета. - Вие ще носите тези с плодовете и зеленчуците. - посочих още пет момичета, които да отговарят за масите с шампанско и безалкохолно. - Останалите следите на хората да им е добре, обслужвате ги с усмивка и огаждате на прищявките им. - довърших, тогава гласът на майка ми се разнесе от ателието.
- Ванеса, Хелена, Одри! - извика тя, едновремено с това въпросните момичета ни погледнаха за разрешение.
- Вървете! - подканих ги Сънсет и те тръгнаха на там.
- И по дяволите вържете си косите на стегнати кокове, не ми се иска някой да намери косъм в питието или храната си. - допълних малко преди момичетата да се скрият в ателието, разбира се говорих за всички.
- А сега ни послдвайте, ще ви заведем в стаята на персонала. - каза им Съни и тръгнахме с грациозни крачки към задната част на магазина.
Тя отворих двойната дървена врата, на която с черни букви бе изписано "Персона" и двете ги въведохме в стаята, която бе достатъчно просторна за да побере всичките 20 момичета, които работеха за нас.
- Разбира се, тук ще почивате на смени, в магазина не трябва да остабат по-малко от десет момичета. - предпопредих ги аз.
Оставихме ги пред голямото огледало за да си направят косите, а аз и Сънсет отидохме да открием официално магазина.
- Готово ли е? - попитах мама.
- Да! - овери ме тя.
Със Съни се спогледахме и аз и кимнах, тя натисна бялото копче на стената и вратите се плъзнаха на страни...


Последната промяна е направена от Миднайт Бенет на Нед Авг 02, 2009 5:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by lucky Вто Юли 28, 2009 4:11 am

Спряха колата си на ъгъла, тъй като имаше хора пред бутика. Слязоха и се отправиха към магазина, където вече имаше няколко човека.
lucky
lucky
Капитан на отбора по куидич
Капитан на отбора по куидич

Брой мнения : 108
Години : 30
Местожителство : Хогуортс
Име на героя : Розалинда фон Щрихен

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Сънсет Бенет Нед Авг 02, 2009 5:20 am

Ох отдъхнах си аз когато осетих земята под себе си.Мразех да се магипортирам,след това ми се гадеше винаги.беше ужасно.Мама се обади
-Е момичета как се чувствате0попита ни тя и ни се усмихна
С Найт се спогледахме и отговорихме едноврмено
-Злее-след това се спогледахме и тръгнахме да разглеждаме новтите обувки по модел на мама,който току що бе донесла от Париж.Явно беше наредила да ги вземат помислих си аз.Мама отново се обърна и попита
-Е принцеси мой,какво ще кажете за новата колекция?
Аз се обърнах и казах
-Мамо супер са,направо са невероятни-усмихнах и се и зачакахме да видим какво ще каже Миднайт...
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Миднайт Бенет Нед Авг 02, 2009 5:34 am

Намръщих се, че какво друго можех да кажа, на мама колекциите винаги са били страхотни и изпълнени с класа и вкус, никой не можеше да каже нещо по-различно от това колко са страхотни.
- Униклани както винаги! - казах след миг когато отново се усмихнах. - Мамо, мисля, че си харесах един чифт, може ли да си го присвоя? - попитах мило аз, макар да знаех, че не може да ми откаже и веднага ще се съгласи да ми ги даде.
Както и очаквах тя извътря очи и махна небрежно с ръка.
- Рабира се, че може принцесо, каквото си харесате! - овери ме тя, а аз засиях.
- Сега имам да попълня малко документи, вие можете да се разходите и на вън ако желаете. - каза ни тя. Лепна ни по една целувка по челата, след което тръгна към офиса си.
Аз веднага се завъртях към обувките, които си харесах и ги показах на Съни.
- Тези ги взимаме, искам ги в личната ни колекция! - казах и аз...
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Сънсет Бенет Нед Авг 02, 2009 5:44 am

-Страхотни са ,естествено ти да не си помисли ,че ще ги оставим на някоя смотанячка да ги носи-казах и аз а дяволчето в мен се показа,както и в нея след като и видях физиономията.Прекалено добре се познавахме една друга за да не знаем едва ли не какво мисли другата.
-Сега тук ли ще седиме или ще идем да се поразходим-попитах я аз и се усмихнах.Толкова много я обичах и наистина се надявах да останем така и в Хогуортс.Но не вярвам да е друго яче ,все пак ше сме един дом един випоск,така че нямаше сила която да ни раздели.......
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Миднайт Бенет Нед Авг 02, 2009 5:51 am

- Да се разходим! - казах аз, а пламачето в очите ми не огасна.
Усмивката ми стана дяволита виждайки шанса си да потормозим някой зад тези врати, може би случайно спъване, а защо пък не и случайно разлята напитка при сблъсък на улицата.
- Какво ще кажеш, да се разходим малко в парка или да поседнем на някое кафене? - попитах я аз.
Разбира се, че щях да съобразя с нейното мнение, да бях егоистка, но ставаше ли въпрос за сестра ми, всичко и беше позволени и винаги си огаждахме една на друга.
Усмихнах се широко и дяволито и зачаках отговора й.
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Сънсет Бенет Нед Авг 02, 2009 6:06 am

-Хайде да идем на някое кафе-казах и аз и си помислих
Дали си мисли това което и аз.
Случайно падане на сервитйорката и заливане на случаен в кафето.ОоО да
Обичам да тормозя хората......
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Миднайт Бенет Нед Авг 02, 2009 10:16 pm

Влязохме в бутика на мама с победоностни усмивки, но ги прикрихме слагайки маските на просто щастливи, не че мама щеше да ни се скара за белята, която сътворихме, но просто нямаше нужда сега да я занимаваме с нашите глупости.
В магазина имаше няколко жени, които разглеждаха стоките, а една от тях се оглеждаше в огледалото току що сложила една от роклите.
- Кажете ми честно, как изглеждам? - попита тя едно момиче от персонала.
Момичето се смръщи и бях сигурна, че е готова да и кажа колко зле и седи, но аз се намесих от далчече.
- О боже мой, стои ви невероятно! Прави ви толкова слаба и изящна! - казах й аз, а тя се усмихна и каза на момичето, че ще я вземе.
Подтиснах кикота си и се обърнах към Съни.
- Стеше и ужасно, видя ли как и очартаваше сланините на корема?
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Сънсет Бенет Пон Авг 10, 2009 8:06 pm

Оооо да не мога да повярвам пак го направи...
-ООо да ужасяващо просто не мога да повярвам,че тая мъгалка ти се върза-казах и аз и двете избухнахме в кикот.Майка ни дойде и ни каза:
-Момичета искате ли да се прибираме вече-попита ни тя
-А аз по късно след като ви магнипортирам ще се върна.-каза ни тя
Двете с Найт се спогледахме и казахме в един глас
-Да,хайде-и се усмихнахме
И двете знаехме ,че искаме да се приберем за да правим пакости в къщи и прислугата да върви след нас и да оправя бъркотията
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Емили Бартънс Сря Авг 12, 2009 2:43 pm

Докато се разхождах с Джейк,забелязах интересен магазин на една от главните улици.Загледах се във витрината и реших да вляза.Вързах кучето за един уличен стълб и отворих вратата на магазина.
-Добър ден-поздравих учтиво.
След което тръгнах да разглеждам дрехите.Харесах си няколко и отидох в пробната,за да ги пробвам.След около десет минути,вече бях готова.Отидох на касата и подадох тези неща :
№1,№2,№3
Усмихнах се на продавачката и попитах:
-Колко Ви дължа?-зачаках отговор...
Емили Бартънс
Емили Бартънс
Ръководител на СМРАД
Ръководител на СМРАД

Брой мнения : 90

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Миднайт Бенет Сря Авг 12, 2009 3:03 pm

- 170 лири. - отвърна и с усмивка продавачката.

П.П. Цените ги има по-горе и са еднакви за всички видове стоки, правете си сметките сами Wink
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Емили Бартънс Сря Авг 12, 2009 7:14 pm

Подадох парите,а жената зад касата ми опакова дрехите.
-Довиждане.-подметнах и излязох навън.Там взех Джейки и тръгнахме заедно към парка.

п.п. извинявай,мислех,че е само за дадените дрехи.Embarassed
Емили Бартънс
Емили Бартънс
Ръководител на СМРАД
Ръководител на СМРАД

Брой мнения : 90

Върнете се в началото Go down

Sandra's boutique Empty Re: Sandra's boutique

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите