Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..


Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..
Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кафене "Лондон"

2 posters

Go down

Кафене "Лондон" Empty Кафене "Лондон"

Писане by Сънсет Бенет Нед Авг 02, 2009 6:16 am

Кафене "Лондон" Bar01

Кафето се намираше на цетъра на Лондон.
Тук беше уютно и приятно място за да седнеш с приятелите си и да пинете по нещо било то алкохолно или безалкохолно.
Кафето отваряше в 08:00 и затваряше врати в 22:00
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Кафене "Лондон" Empty Re: Кафене "Лондон"

Писане by Миднайт Бенет Нед Авг 02, 2009 6:48 am

Влязохме плавно в кафето сякаш носейкис е по въздуха. С бавни грациозни карчки, хаванти под ръка и за миг сякаш не бяхаме 11 годишни, а на поне 15.
Седнахме на едно от сепаретата и крастосахме кокетно крака, а по устните ни имаше изписани дяволити усмивки, пламачетата в очите ни не съихваха.
- Какво ще желаете? - попита ни що годе симпатично момиче, но с доста груб тон.
- За мен кафе и чаша портокалов сок със сламка и лед. - казах й аз, а гласът ми се издигна като сложна мелодия.
Не обичах да пия кафе, но обичах аромата му, наситен и силен, винаги отваряше апетита за бели. Момичето си записа поръчката ми и се обърна към Съни.
- А за вас?
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Кафене "Лондон" Empty Re: Кафене "Лондон"

Писане by Сънсет Бенет Нед Авг 02, 2009 6:54 am

-За мен един,портокалов сок-казах и аз тя записа и се махна Аз се усмихнах на Найт,май това беше нашето момиче и на мен ми дойде една идея,която реших да споделя с Найт.
-Виж сега като тръгне да нси нечия друга поръчка,една от нас ще иде до тоалетната и съвсем случайно там където стъпва ще пуснем едно манисто,тя ще се подхлъзне и ще залее някой с поръчката.-предожих и аз и се усмихнах още по дяволито,а маниста винаги носихме в нас...
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Кафене "Лондон" Empty Re: Кафене "Лондон"

Писане by Миднайт Бенет Нед Авг 02, 2009 7:04 am

Исктире в очите ми се засилиха. Приведох се над Съни и сложох ръка до ухото й.
- Когато се върне отново с нашата, гледай случайно да сме се разменили, равикай й се за това, че е объркала поръчката, а после случайно разлей кафето ми върху нея. Манистата остваи на мен. - казах й аз и подръпнах леко манистената гривна на ръката ми.
Изправих се и Съни се плъзна на моето място намигайки ми. Тръгнах с бавни крачки към тоалетната, точно когато момичето тръгваше от бара с поръчката на друга маса, пътя ни щеше да се пресече, а това беше доста удобно за мен.
Малко преди да се засечем, прокарах ръка през косата си и...
- Оу по дяволите, гривната ми се скъса... - казах тихо аз, така че да си личи, че говоря на себе си.
Манистата се разпръснаха по земята, точно когато минаваше момичето. Правите й подметки се подхлъзнаха на множеството малки топчета и таблата в ръката и се обърна към масата, на която сервираше.
Отдръпнах се веднага на зад с потресена физиономия.
- Оу съжалявам, насистина! - казах аз, но от усмивката ми личеше, че никак не говоря искрено.
Демонстративно се врътна и се върнах на нашата маса, сядайки на мястото на Съни...
- Ти си момиче! - прошепна в ухото й, след това се засмяхме...
Миднайт Бенет
Миднайт Бенет
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци
Капитан на отбора по куидич и ръководител на Само за Слидеринци

Брой мнения : 66
Години : 31
Местожителство : В здрача на ноща...
Име на героя : Миднайт Бенет

http://theforks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Кафене "Лондон" Empty Re: Кафене "Лондон"

Писане by Сънсет Бенет Нед Авг 02, 2009 7:16 am

Найт се справи страхотно с Мънистото,а сега беше мой ред.Когато сервитйорката се приближи към наща маса се намръщи явно осъзнала какво се е случило ,но на нас не ни пукаше,нали хората и се бяха развикали и бяха отказали да си платят поръчката,точно това очаквахме вместо тях тя да го плати.Когато стигна до масата се усмихнах на Найт и започнах да си говоря с нея уж.
-Найт кажи ми какво друго ще правим днес-попитах я аз докато онази глупачка сервираше,ок сега беше времето и преди да ми отговори Найт аз я прекъснах,точно когато тя се връщаше към бара я извиках:
-Ей ти я се върни-казах и аз по най-прецерфунения начин
-Да гщце-тговори ми тя при което аз и се развиках
-Как можахте,толкова ли сте тъпа,аз не поръчах кафе ,а тя -посочих с пръс Найт и продължи да ракомахам с ръце и уж без да искам ръката ми се озова точно в/у кафе аз го бутнах и то залетя направо към нея,тя го хвана с ръце,но не можа да се спаси беше залята цялата и ониформа стана в кафе ,а всички в заведението прихнаха да се смеят.С Найт се спуквахме от смях,а сервийорката избухна в рев и избяга.Найт се провикна:
-Заради това което направихте и заради цялото ви обслужване,и цент няма да видите от нас-каза тя и ми се усмихна като знаеше,че всичко това сме го направили ние.Станахме излезнахме от сепарето и сехванахме за ръце и излезнахме от кафето,а на следващата пресечка се ухилихме до уши и се спукахме от смях.След като станахме сериозни се хванахме под ръка и се запътихме към магазина на мама.....
Сънсет Бенет
Сънсет Бенет
Слидерин
Слидерин

Брой мнения : 38
Години : 34
Местожителство : В началото на Ноща
Име на героя : Сънсет Бенет

http://theforks.forumotion.com/category-c1

Върнете се в началото Go down

Кафене "Лондон" Empty Re: Кафене "Лондон"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите