Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..


Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts
Здравей!Чудеш се къде си попаднал?
В Hogwarts .. ~
Какво чакаш? Регистрирай се и пусни магията в своя свят..
Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Дъмбълдор

2 posters

Go down

Хари Дъмбълдор Empty Хари Дъмбълдор

Писане by Хари Дъмбълдор Сря Авг 19, 2009 2:34 am

Нека ви се представя, Хари Дъмбълдор. На 11 години съм.За тези които не ме познават ще се опиша с няколко думи:косата ми е къса, кестенява и щръкнала;очите ми са в различни цветове, едното кафяво-другото зелено.Малко по-висок съм и затова съм и слаб, но не кльощав. Носът ми е прав,нищо по-специално. Устните... нормални. Крачката... 37 номер нося ако ви вълнува.
По характер съм весел и според мен забавен, но само приятели те ми могат да дадат точна оценка за мен.Харесвам дорби хора, отворени за лудории и нови приятелства. В никакв случей не бих искал да съм сам предпочитам да е шумно и пълно с хора околко мен. Не съм стеснителен, а любопитен.
Отрасъх в къща извън града със двамата си братя Джеймс и Джон. Още от малък съм вироглав и опърничев, и нямам спирка, но може би най-вълнуващото в живота ми беше момента в който разбрах, че майка ми и баща ми са магиосници. Исках да имам моя собствена пръчка, но ми казваха че съм още малък за нея.
Сега след като ще уча в Хоглардс си имам сова на име Вихър. Името и е така защото е много бърза, но за жалост не е много умна. Талисман ми е кристалъл на пра дядо ми,който той е дал на своя син, а той на татко ми и сега е в мен. Тъй като е помагал на тате много пъти вярвам,че и на мен ще помага.
Хари Дъмбълдор
Хари Дъмбълдор
Грифиндор
Грифиндор

Брой мнения : 12
Години : 31
Местожителство : Хогуортс и Вкъщи
Име на героя : Хари Дъмбълдор

http://www.warnerbros.com/

Върнете се в началото Go down

Хари Дъмбълдор Empty Re: Хари Дъмбълдор

Писане by The Half-Blood Princess Сря Авг 19, 2009 2:48 am

Харесва ми,одобрен е!
The Half-Blood Princess
The Half-Blood Princess
SKINS. fuck it for Chris.

Брой мнения : 179
Години : 30
Местожителство : Youtubeland
Име на героя : Джейн Уийлстърн

https://harrypotterworld.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите